Дисклаймер

ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ


Власники сайту зробили все можливе для забезпечення точності і достовірності представленої на цьому сайті інформації. Проте, інформація викладається як думка авторів без будь-яких гарантій. Власники сайту не несуть ніякої відповідальності за зміст, точність, вичерпність, законність і достовірність інформації, що міститься на цьому сайті.

Сайт не гарантує реалізацію обіцянок, очікувань та / або заяв будь-якого роду, очевидних чи гаданих, що можуть трактуватися як природні, стандартні, що маються на увазі, випливають з наведеної на сайті інформації, а також можливості її застосування у випадку ваших конкретних обставин.

Власники сайту не несуть відповідальності за будь-які збитки або шкоду будь-якого роду (прямі, непрямі, чи таки, що логічно випливають), що виникли в результаті договорів, угод, правопорушень чи іншим чином виникли в результаті використання (або неможливості використання) вами цього сайту або від вашого використання (або невикористання) інформації, що опублікована на цьому сайті.

Цей сайт може містити посилання на інші сайти, що належать третім особам. Зміст таких сторонніх сайтів не перебуває під нашим контролем, і не може та не має вважатися схваленням з боку нашого сайту, а також будь-яких продуктів / послуг, що рекламуються, пропонуються або продаються на сторонніх сайтах. Також ми не гарантуємо, що такі сторонні сайти не містять комп'ютерних вірусів або чого-небудь ще, що має шкідливі властивості. Ми не можемо і не несемо відповідальності за збір або використання персональних даних з будь-якого стороннього сайту. Крім того, ми не несемо відповідальності за достовірність інформації, реклами третіх осіб.