Базовий Аналіз

Базовий Аналіз - це аналіз генетично зумовленого типу психологічної конституції людини. Призначений для використання як непрофесіоналами, так і практикуючими психологами, топ-менеджерами, та експертами в HR галузі.

Навіть користувач без спеціальної професійної підготовки може отримати комплексний, ґрунтовний огляд характеру будь-якої, навіть малознайомої людини. Це дуже ефективний інструмент для побудови успішних відносин з рідними та близькими, колегами, діловими партнерами та співробітниками.

Професійні користувачі отримують надійного помічника для створення комплексних даних про кадри, пацієнтів або клієнтів.Психологічні характеристики Базового Аналізу

Ці характристики розподілені за основними групами, які мають практичне значення::

  • Тип емоційності - схильність до екстра-або інтроверсії, емоційної рухливості та стресостійкості.
  • Особливості мислення і сприйняття - схильність до інтуїтивного або раціонального мислення, швидкість, завершеність і гнучкість мислення, а також здатність до концентрації уваги.
  • Особливості працездатності - визначення темпу роботи, інтелектуальної та емоційної витривалості, наполегливості та уважності, схильності до дисципліни, здатності проявляти ініціативу.
  • Комунікації - властивості, що притаманні в міжособистісних стосунках.
  • Лідерство - визначення найбільш ймовірних якостей, що людина проявляє або буде проявляти на лідерській позиції.